وقتی نوبت به تمرین می رسد، هر یک از ما ترجیح خاص خود را داریم – برخی فقط با یک مربی شخصی کار می کنند، دیگران خود را مربی تمرین در خانه می دانند که به کمک کسی احتیاج ندارند و افرادی هستند که نمی توانند تصمیم بگیرند گزینه بهتر کدام است چون ورزش، ورزش است.

در طول قرنطینه و تعطیلی باشگاه ها، بسیاری از ما مجبور شدیم شیوه تمرین خود را از بسیاری جهات ابداع کنیم و مطمئن شویم که همچنان فعال و متعهد به عملکرد خود هستیم (و سالم باقی می مانیم). به مرورکه اوضاع به حالت عادی برمی گردد، حتی برخی ممکن است احساس کنند که خود متخصص تناسب اندام شده اند. با این حال، مربیان شخصی دانش زیادی را به تمرین می آورند که معمولاً می تواند نحوه تمرین و نتیجه ای را که در نهایت از تمرینات روزمره خود می گیریم، بهبود بخشد.

چرا باید به جای اینکه خودمان تمرین کنیم باید برای داشتن یک مربی خصوصی هزینه کنیم؟

مربیان شخصی صحت فرم شما را تضمین می کنند. فرم صحیح در انجام هر نوع حرکت به هنگام هدف قرار دادن عضلات صحیح در زمان مناسب بسیار مهم است. این تضمین می کند که تمرین شما مثمر ثمر است و بدن می تواند با موفقیت از انرژی ذخیره شده استفاده کند. فرم نادرست در حین تمرین احتمال آسیب دیدگی و استفاده بیش از حد از انرژی را افزایش می دهد و باعث خستگی بدن می شود و همزمان گروه های عضلانی اشتباه را هدف قرار می دهد. در نتیجه، نمایان شدن نتایج فیزیکی بیشتر طول می کشد.

تمرین شخصی نه تنها نحوه عملکرد بدن شما را بهبود می بخشد بلکه چیزهای کاملاً جدیدی را به شما می آموزد بلکه باعث به روز شدن تمرینات شما می شود و از همان لحظه شروع به تمرین شما را درگیر آن و با انگیزه می کند. تنوع ادویه زندگی است و شاید بتوان آن را به تمرینات ما منتقل کرد! با سعی در انجام کارهای جدید می توانید کمی سریعتر به اهداف تناسب اندام خود برسید و انجام این کار با یک مربی شخصی می تواند از بروز هرگونه آسیب دیدگی جلوگیری کند، زیرا این کار را از ابتدا درست و صحیح انجام می دهید.

تمرین شخصی مزایای جسمی زیادی دارد اما مزایای روانشناختی کمتر مورد بحث قرار می گیرد. همه ما در مقطعی این موارد را تجربه کرده ایم؛ فقدان انگیزه ، سخت و مشقت بار بودن رفتن به باشگاه یا حتی احساس اینکه وقت کافی در روز وجود ندارد و تمرین کردن در انتهای لیست اولویت های ما قرار دارد.

مربیان شخصی به تعیین اهداف واقع گرایانه کمک می کنند که متناسب با آنچه شما می خواهید به آن برسید، تنظیم شده است. اینکه فورا بتوان به تناسب اندام رسید، ایده آل خواهد بود اما واقعیت این نیست. یک مربی شخصی در این راه شما را راهنمایی می کند زیرا بعضی اوقات وقتی نتیجه نمی بینیم دلسرد می شویم و عقب نشینی می کنیم. این ایده که کسی به اندازه شما به تناسب اندام شما متعهد است، باعث ایجاد انگیزه و آسودگی خاطر می شود! تلاش برای دستیابی به اهداف تناسب اندام شخصی و منحصر به فرد به شما این امکان را می دهد که احساس می کنید بهترین کار را برای بدن خود انجام می دهید و تعهد خود را حفظ می کنید.

شاید فکر کنید که تمرینات در منزل با برنامه های شلوغ بسیار سریعتر و در واقع انعطاف پذیرتر هستند زیرا می توانید هر زمان و هر مکان این کار را انجام دهید. همه ما مقصر بوده ایم که در سالن بدنسازی پرسه می زدیم و از برنامه ای که برای اولین بار باید انجامش می دادیم دور می شدیم که زمان زیادی می برد و اجتناب ناپذیر، آن را به تاخیر می انداختیم. مربیان شخصی به محض ورود به داخل سالن بدن شما را به تمرین وادار می کنند. عضویت در یک باشگاه ورزشی مانند بیست مین فیتنس، تضمین می کند که به اهداف تناسب اندام خود پایبند باشید و ایده امکان عضویت در سراسر کشور باعث ادامه راه توسط شما می شود!

از همه مهمتر همه ما اهداف مختلف و برنامه های متناسب با تناسب اندام داریم که برای ما مفید هستند بنابراین هنگام شروع به جستجو برای یک مربی شخصی یا برنامه های متناسب مانند EMS، اطمینان حاصل کنید که به آن ها توجه دارید.

بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *