به فکر وسایل لازم باشید

محصولات زیادی وجود دارد که به نظر می رسد می توانند تجربه EMS را با قیمت مناسب در خانه شما به ارمغان می آورد. کافیست یک جستجوی سریع در گوگل انجام دهید و تعداد بیشماری کمربند تحریک کننده، پد و حتی لباس کل بدن را پیدا خواهید کرد – همه این موارد از طریق برنامه تلفن هوشمند یا تبلت شما کنترل می شوند. ما قصد نداریم اینجا به جزئیات فنی مربوط به ایمنی، فرکانس ها، شدت ها یا کیفیت تولید بپردازیم، اما سوالی که باید در اینجا پرسیده شود این است: آیا  می توان با نشستن روی مبل با چند الکترود که به بدنتان چسبیده است، قدرت بدن خود را افزایش دهید, توده عضلانی خود را افزایش دهید و به تناسب اندام برسید؟ تمرین موثر EMS فراتر از پوشیدن ابزاری است که باعث انقباض عضلانی می شود. فرکانس مناسب، شدت مناسب و ترکیبی از فعال سازی عضلانی خارجی و ارادی همگی نقش مهمی در اثربخشی روش تمرینی دارند. از نظر ما همه این وسایل خانگی کاملاً فاقد این نکته ای هستند که باعث موفقیت آن برای بسیاری از افراد شده است.

تمرین شخصی EMS – بهترین ارزش برای پول شما

نکته اساسی که همیشه باید در این زمینه در نظر داشته باشید این است که کیفیت هر جلسه تمرین EMS فقط به کیفیت شخصی که آن را برگزار می کند بستگی دارد. داشتن مربی در کنار خود برای موفقیت در برنامه تمرینی ضروری است. ترکیبی از یک دستگاه EMS کل بدن با یک متخصص آموزش دیده پتانسیل تمرین EMS را آزاد می کند. پتانسیلی که قرار است تناسب اندام شخصی شما را بالا ببرد. نه تنها از یک روش تمرینی پیشرفته بهره مند خواهید شد، بلکه در کنار خود مربی ای خواهید داشت که می خواهد تمرینات ایده آل را برای اهداف مربوطه شما پیدا کند، انگیزه شما را بالا نگه دارد و جلسات تمرینی شما را برنامه ریزی کند که به شما اجازه می دهد به طور طبیعی یک تمرین منظم داشته باشید. بهترین قسمت این است که هنگام خرید یک سرویس، به جای یک محصول، شما همیشه این گزینه را دارید که آن را امتحان کنید. یک جلسه آزمایشی رزرو کنید، ببینید آیا مربی مناسب شما و اهداف شما است یا خیر و سپس تصمیم بگیرید.

اول ایمنی!

دلیل مهم دیگر برای پایبند بودن به یک برنامه ورزشی تحت نظارت EMS ایمنی است. در حالی که تحریک الکتریکی عضله ذاتاً بی ضرر است، اما در اینجا هنوز چند فاکتور وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرند. از آنجا که عضله در واکنش به یک ایمپالس خارجی منقبض می شود و نه در پاسخ به یک بار مکانیکی، مانند آن چه در تمرینات قدرتی مرسوم رخ می دهد، قضاوت در مورد خستگی عضله دشوار است. اگر سابقه قبلی تمرین EMS ندارید، احتمالاً توانایی قضاوت در مورد قدرت ایمپالس های الکتریکی را ندارید. نکته اصلی در اینجا این است که به محض اینکه یک ایمپالس به شدت کافی می رسد، عضله همیشه در حال انقباض است – چه بخواهید و چه نخواهید! از آنجا که هر سیستم EMS حرفه ای تمام گروه های اصلی عضلانی بدن را فعال می کند ، این امر شما را در معرض خطر جدی بیش ازحد فشار و تمرین قرار می دهد. این نه تنها می تواند به سلامتی شما آسیب برساند، بلکه همیشه اثر مخربی بر تمرین شما خواهد داشت.

هیچ وقت نباید بدون نظارت تنها تمرین کنید! کارشناسان و دانشمندان حتی به شدت مخالف استفاده خصوصی از وسایل EMS کل بدن بدون مربی هستند!

اگر می خواهید از راحتی تمرین در خانه یا محل کار خود لذت ببرید ، کارها را برای خود آسان کنید – یک مربی شخصی EMS را رزرو کنید! نیازی نیست که کار سختی انجام دهید. مربی شما قرار است هر آنچه را که نیاز دارید با خود داشته باشد. با هم می توانید یک برنامه ورزشی منظم تهیه کنید که دقیقاً پاسخگوی نیازهای فردی و اهداف تناسب اندام شما باشد. علاوه بر این، می توانید مباحثی مانند تغذیه، مکمل مناسب، حفظ برنامه خواب سالم ، کنترل استرس و وضعیت کلی سلامتی خود را مورد بررسی قرار دهید. هر هدفی که داشته باشید,تمرینات شخصی EMS یک پکیج کامل برای بهبود وضعیت تناسب اندام است. بنابراین چه هدف شما ساخت عضله یا سوزاندن چربی یا تسکین کمر درد یا بهبود احساس سلامت باشد یک لطفی در حق خود کنید و با یک مربی EMS تمرین کنید.

 

 

دسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *