مجموعه ورزشی ۲۰minfitness در سال ۱۳۹۵با هدف ارتقای سطح ورزشی کشور و ارائه خدمات نوین و پیشرفته ورزشی فعالیت خود را آغاز نموده است. کسب موفقیتهای متعدد و استقبال روز افزون ورزشکاران فعال در زمینه EMS موجب گردیده فعالیت مجموعه روز به روز افزایش یابد و این روند تا امروز با شدت هر چه بیشتر ادامه دارد؛ چنان که در مدت کوتاهی، این مجموعه توانسته است با برنامه ریزی دقیق و نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات و ایجاد فضای ورزشی استاندارد، اقدام به راه‌اندازی ۲ شعبه مجهز با بهترین امکانات نماید.
انجام حرکات ورزشی موثر در زمان کوتاه راه حل ارزشمندی است که سبب متناسب سازی زندگی ماشینی و پرسرعت امروزی با سلامت و تندرستی می گردد. ما در مجموعه ورزشی ۲۰minfitness سعی نموده ایم با رعایت استانداردهای بین المللی، در فضایی صمیمانه، نشاط و آرامش شما را فراهم نماییم. همراهی جمع مجرب و متخصص مربیان بدنسازی نمونه کشوری از جمله فاکتورهای ارزشمندی است که به داشتن آن مفتخریم؛ چرا که اطمینان از کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان را تا عالی ترین سطح ممکن تضمین می نماید.
آرمان ارزشمند۲۰minfitness حفظ تندرستی و نشاط هموطنان در سریعترین زمان ممکن می باشد، آرمانی که به آن می بالیم و لحظه ای از تلاش برای دستیابی به آن بازنخواهیم ایستاد.

 

 

شعبات:

سعادت‌آباد- بالاتر از میدان کاج- نبش کوچه ششم- برج مادر- طبقه ۱۲- واحد ۲۳

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۸ _ ۰۲۱-۲۲۳۶۲۷۸۹

زعفرانیه – خیابان مقدس اردبیلی- نرسیده به کلانتری- پلاک ۱۸۰- واحد ۱

۰۲۱-۲۶۲۹۱۷۹۵