خط مشی باشگاه ورزشی بیست دقیقه تندرستی

باشگاه ورزشی “بیست دقیقه تندرستی” با هدف کسب رضایت شما عزیزان، مفتخر است که با روش های نوین و پیشرفته، شما را به اندامی ایده آل و متناسب برساند. بسیاری از ورزش ها و تجهیزات ورزشی در بلند مدت به بدن آسیب می رسانند. برای مثال ورزشکاران بسیاری هستند که پس از چندین سال ورزش حرفه ای، دچار زانو درد شده و حتی نمی توانند قدمی بردارند. در این راستا باشگاه ورزشی بیست دقیقه تندرستی برای افزایش سلامت جامعه و جلوگیری از آسیب های ناشی از ورزش، از تکنولوژی و دستگاه های روز دنیا استفاده می نماید، تا شما بتوانید با ورزش کردن به صورت اصولی و در یک شرایط حرفه ای، به اندام ایده آل خود برسید.

 

 

 

تیم “بیست دقیقه تندرستی” با افزایش سطح کیفیت در ورزش و تناسب اندام، شما را به اهدافی که زمانی برایتان دست نیافتنی بود می رساند. همچنین با تنظیم برنامه ای منظم و استفاده از دستگاه EMS  شما می توانید، عمل چربی سوزی و عضله سازی را در کمترین زمان ممکن به انجام برسانید.

باشگاه ورزشی “بیست دقیقه تندرستی” با برخورداری از  کادری مجرب و متخصص در زمینه تمرین با دستگاه EMS، آماده خدمت به شما عزیزان می باشد. این مجموعه با هدف افزایش سطح ورزشی و ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان، تحولی در دنیای تناسب اندام ایجاد کرده است و در این راستا مفتخر است که از بهترین و به روزترین دستگاه ها استفاده می کند. همچنین برای ارائه بهتر خدمات و بهبود رضایت شما عزیزان، از بهترین کارشناسان و مربی ها در زمینه EMS بهره می گیرد. مجموعه ورزشی “بیست دقیقه تندرستی” انتخاب های گسترده ای در زمینه خدمات، امکانات، کارشناسان و … برای شما عزیزان ارائه می دهد، تا فرآیند تصمیم گیری برای شما بسیار آسان گردد.

براي مشاوره و ثبت نام در باشگاه، می توانید به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.