تکنولوژی EMS

EMS مخفف Electric Muscle Stimulation می باشد. این دستگاه با استفاده از پد و لباس مخصوص (جلیقه، کمربند و …) به بدن شما وصل شده و امواج را به عضلات بدن انتقال می دهد. این پالس های الکتریکی به هشتاد درصد عضلات بدن فرستاده می شود. در نهایت با ارسال این پالس ها، فرآیند چربی سوزی و عضله سازی را در کنار هم افزایش می یابد به طوری که چربی سوزی حدود ۳ برابر و عضله سازی پنج برابر بیشتر از گذشته صورت می گیرد.

EMS به خاطر مزایای بی شماری که دارد، بسیار پرطرفدار می باشد. این تکنولوژی حدود ۱۵ سال است که به صورت حرفه ای در اروپا فعالیت می کند. از آنجایی که هیچ گونه آسیبی به بدن ورزشکار نمی زند و برای افراد آسیب دیده هم مناسب است، افراد زیادی مایل به استفاده از آن هستند.

افراد می توانند با انجام دو جلسه تمرین در طول هفته به نتایج مطلوبی برسند. نتایج استفاده از دستگاه EMS از هفته چهارم تا ششم قابل مشاهده می باشد و افراد می توانند در کوتاه مدت به اهداف ورزشی خود برسند.

دستگاه EMS

نخستین تولید کننده EMS، میها بادی تک می باشد. این محصول نتیجه سال ها تحقیق و بررسی دانشگاه کلن آلمان می باشد. همچنین به عنوان برترین محصول ۲۰۱۴-۲۰۱۷ اروپا شناخته می شود و توانسته جایزه پلاس ایکس را از آن خود بکند. به وسیله این دستگاه شما می توانید در کمترین زمان، بیشترین نتیجه ممکن را بگیرید. تنها دو جلسه تمرین EMS معادل چندین جلسه ورزش به صورت سنتی می باشد. EMS  با حضور خود، تحولی در دنیای تناسب اندام ایجاد کرد و نشان داد که می توان در کوتاه مدت به اندام ایده آل رسید.

 

 

 

 

این دستگاه ورزشی تغییرات زیادی در بدن افراد به وجود می آورد از جمله این تغییرات عبارتند از؛

  • کاهش سایز
  • فرم دهی اندام ها
  • چربی سوزی سریع
  • حجیم شدن عضلات
  • افزایش متابولیسم بدن
  • سفت شدن عضلات نرم
  • ترمیم سلول های سطحی
  • درمان افتادگی پوست بدن
  • کاهش درد ناشی از ورزش
  • درمان آسیب های عضلات، مفاصل

و ….

با انجام تمرین های اصولی و تنظیم دستگاه میها بادی، بدن شما در کنار چربی سوزی، عضله سازی نیز انجام می دهد، به همین سبب وقتی که وزن خود را کاهش می دهید، پوستتان نمی افتد و صاف باقی می ماند. همچنین سلولیت ها از بین رفته و لایه سطحی پوست ترمیم می گردد.

تنها یک جلسه EMS (بیست دقیقه تمرین) معادل حداقل سه جلسه بدن سازی می باشد. به همین سبب این تکنولوژی برای تمام افرادی که می خواهند هرچه سریعتر به اندام ایده آل خود برسند، بسیار پیشنهاد می شود. با استفاده از EMS، افراد در همه سنینی بدون اینکه احساس خستگی کنند می تواند از سایز خود کم کنند.  برای بهره مندی از محصولات EMS و رسیدن به وزن ایده آل خود با شعب باشگاه ورزشی “بیست دقیقه تندرستی” تماس بگیرید.

شعبات EMS

باشگاه ورزشی “بیست دقیقه تندرستی” با هدف ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات در راستای سلامت و تناسب اندام، در دو شعبه راه اندازی شده است. این باشگاه رضایت مشتری را سرلوحه تمام مقاصد خود قرار داده و بر اساس این هدف همواره در حال تلاش و تکاپو می باشد. برای بهره مندی از خدمات باشگاه “بیست دقیقه تندرستی” می توانید به دو شعبه ی این باشگاه در زعفرانیه و سعادت آباد مراجعه فرمایید. برای کسب اطلاع بیشتر با شماره شعب باشگاه “بیست دقیقه تندرستی” تماس بگیرید؛

☎️ شعبه سعادت آباد: ۲۲۳۴۷۱۴۵-۰۲۱
☎️ شعبه زعفرانیه: ۲۲۰۳۶۹۶۱۰-۰۲۱