تناسب اندام بازیگرهای هالیوودی

بازیگر های هالیوودی با توجه به شغلی که دارند، بایستی تناسب اندام داشته باشند. اما داشتن تناسب اندام به آن آسانی که فکر می کنید نیست، بلکه نیاز به برنامه و پشتکار بسیار دارد. در این راستا بسیاری از بازیگرها رازهای تناسب خود را فاش کرده اند. در اینجا ما به برخی از رازهای آنان اشاره می کنیم تا به کمک چنین رازهایی بتوانید به اندام ایده آل خود برسید؛

راز تناسب اندام رنی زلوگر

رنی زلوگر تهیه کننده و بازیگر معروف آمریکایی متولد سال ۱۹۶۹ میلادی می باشد. این بازیگر ۵۰ ساله ی آمریکایی اندام بسیار متناسبی دارد و شاید برای شما عجیب باشد که راز این اندام مناسب، از نظر او یخ است!

هایدی کلوم,Heidi Klum

راز تناسب اندام هایدی کلوم

هایدی کلوم مدل ۴۶ ساله ی آلمانی اندام بسیار زیبا و متناسبی دارد. این مدل مشهور معمولاً از سولفات منیزیم استفاده می کند. حتی قبل از بعضی از مراسم های مهم در وانی از سولفات منیزیم قرار می گیرد! این ماده باعث کاهش درد شده و مایعات اضافی را از بدن خارج می کند.

راز تناسب اندام  السا هوسک

السا یکی از ستاره های ویکتوریا سکرت می باشد. وقتی از او در رابطه با تناسب اندام می پرسید، او به نوشیدن آبمیوه اشاره می کند. السا به آبمیوه علاقه بسیاری دارد و به گفته خودش وقتی از خواب بیدار می شود، آب به همراه زنجبیل، فلفل و آب لیمو را با هم مخلوط کرده و می خورد. خوردن آب و آبمیوه های طبیعی علاوه بر اینکه به فرآیند لاغری شما کمک می کنند، موجب شادابی و طراوت پوست نیز می شوند.

راز تناسب اندام ویکتوریا بکهام

ویکتوریا بکهام طراح معروف انگلیسی چهار فرزند دارد. اما با وجود بارداری های متعدد، همچنان اندام بسیار متناسب و زیبایی دارد. در رابطه با تناسب اندامش می گوید که پس از دوران بارداری شکر را از وعده های خود حذف کرده و به وعده های غذایی سالم همچون ماهی سالمون، ماهی تن، تخم مرغ و … روی آورده است.

بیانسه,beyonce

راز تناسب بیانسه

بیانسه به خودی خود اندام بسیار زیبایی دارد. او به طور پیوسته ورزش می کند و مراقب اندام خود می باشد، اما با اینکه شرایط مناسبی دارد، رژیم مایعات را در پیش گرفته است. رژیم او به رژیم لیمو معروف است و از شربت افرا، آب لیمو، آب و فلفل تشکیل شده است. علاوه بر این بیانسه از خوردن گوشت خودداری کرده و گیاهخوار می باشد.

راز تناسب اندام هلی بری

هلی بری بازیگر خوش اندام به معجزه ی قهوه معتقد است و نوشیدن قهوه را برای داشتن تناسب اندام پیشنهاد می کند.

آدریانا لیما ,adriana lima

راز تناسب اندام آدریانا لیما

سوپر مدل معروف آدریانا لیما همچون بسیاری از مدل های دیگر از مواد غذایی کم کربوهیدرات استفاده می کند. این نوع رژیم بسیار کارساز است و به بدن کمک می کند تا از چربی ها تغذیه کند و آنها را بسوزاند. در این نوع رژیم بایستی میزان استفاده از کربوهیدرات ها را به حداقل رساند و در واقع تنها حدود ۵ درصد از مواد غذایی که مصرف می کنیم، می تواند کربوهیدرات باشد. این نوع رژیم جزء رژیم های بسیار مشکل و در واقع غیر ممکن می باشد، مگر اینکه در انتخاب مواد غذایی بسیار دقت کنید.

راز تناسب اندام جسیکا بیل

جسیکا بیل راز خود را در تقسیم وعده های غذایی به وعده های کوچک می داند، به طور مثال در هر سه ساعت یک وعده غذایی کم چرب و کوچک مصرف می کند. او معتقد است ، خوردن غذا در وعده های کوچک به فرآیند هضم بسیار بیشتر کمک کرده و ما را در طول روز سیر نگه می دارد.

بلاگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *